Підсумки фестивалів "Асоціації "КВН України"-2019 в Затоці

Дитячий та дорослий фестивалі відбулися одночасно 11-14 вересня.
Результати XXIV Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-Птиця»
 
Гран-Прі :
· «Сборная продлёнки», м. Маріуполь (Донецька обл.)
· «Драйв», с. Згорани (Волинська обл.)
1 місце:
· «Агенція НеДоГумору 5х5», м. Енергодар (Запорізька обл.)
· «НОУ-ХАУ», с. Драчинці (Чернівецька обл.)
2 місце:
· «Інші діти», м. Рівне
3 місце:
· «Тузи», м. Лубни (Полтавська обл.)
· «Гарні діти», смт Ямпіль (Сумська обл.)
Лауреати фестивалю:
· «Без поважної причини», м. Житомир
· «КіПіШ», м. Пирятин (Полтавська обл.)
· «Діти Кальміуського району», м. Маріуполь (Донецька обл.)
· «Дорослі діти», смт Чорнобай (Черкаська обл.)
· «Broadway», м. Вінниця
· «Барбара Стрейзанд», с. Білецьківка (Полтавська обл.)
· «А мама мені казала», м. Маріуполь(Донецька обл.)
Дипломанти фестивалю:
· «Freedom», м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.)
· «Так надо!», с. Валуйське (Луганська обл.)
· «Кадри Веселого Народу», м. Тернопіль
· «Всі свої», м. Вінниця
· «Вліпли», с. Молодіжне (Одеська обл.)
· «Ананьєвський уєзд», м. Ананьїв (Одеська обл.)
· «Варіант Б», м. Маріуполь (Донецька обл.)
Кращі актори фестивалю:
· Артур Страшко, «Діти Кальміуського району», м. Маріуполь (Донецька обл.)
· Андрій Коханевич, «Інші діти», м. Рівне
· Олександр Жадовець, «Тузи», м. Лубни (Полтавська обл.)
· Богдан Лукашук, «Драйв», с. Згорани (Волинська обл.)
Кращі актриси фестивалю:
· Поліна Криворучко, «Агенція НеДоГумору 5х5», м. Енергодар (Запорізька обл.)
· Марта Колодзейчик, «Кадри Веселого Народу», м. Тернопіль
· Діана Жук, «Без поважної причини», м. Житомир
· Вікторія Мінчук, «Так надо!», с. Валуйське (Луганська обл.)
· Олена Басюр, «Ананьєвський уєзд», м. Ананьїв (Одеська обл.)
· Анна Левицька, «Барбара Стрейзанд», с. Білецьківка (Полтавська обл.)
· Каріна Ткаченко, «Дорослі діти», смт Чорнобай (Черкаська обл.)
· Катерина Троцай, «Broadway», м. Вінниця
· Софія Ватан, «Вліплі», с. Молодіжне (Одеська обл.)
· Поліна Шевцова, «Freedom», м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.)
· Марина Харасахал, «А мама мені казала», м. Маріуполь (Донецька обл.)
· Анастасія Поліщук, «Інші діти», м. Рівне
· Алла Ободзінська, «Всі свої», м. Вінниця
· Євгенія Буркут, «Варіант Б», м. Маріуполь (Донецька обл.)
· Ярослава Мусієнко, «Гарні діти», смт Ямпіль (Сумська обл.)
· Софія Горюк, «НОУ-ХАУ», с. Драчинці (Чернівецька обл.)
Міс КВН:
· Мар’яна Оксентюк, «Драйв», с. Згорани (Волинська обл.)
Містер КВН:
· Ярослав Краснощок, «Гарні діти», смт Ямпіль (Сумська обл.)
Зірки Надії:
· Кирило Жук та Єва Богун, «КіПіШ», м. Пирятин (Полтавська обл.)
· Артем Курманов та Марія Борщук, «Сборная продлёнки», м. Маріуполь (Донецька обл.)
Переможець конкурсу «Stand up»:
· Валерія Шаповалова, м. Маріуполь (Донецька обл.)
Переможці пісенного конкурсу «ГорлоПан(і)-2019»:
· Поліна Криворучко, «Агенція НеДоГумору 5х5», м. Енергодар (Запорізька обл.)
· переможець в номінації «Сміливий крок» Софія Горюк, «НОУ-ХАУ», с. Драчинці (Чернівецька обл.)
· переможець в номінації «Взірець для наслідування» Олена Пасіхова, керівник команди КВН «Broadway», м. Вінниця
Переможець конкурсу пантоміми «АнтиГорлоПан-2019»:
· «Всі свої», м. Вінниця
Переможець конкурсу #квнзатока2019:
· «Інші діти», м. Рівне
Переможці конкурсу малюнку на асфальті «Поштова марка «АКУ - 25 років»
· «Без поважної причини», м. Житомир
· «КіПіШ», м. Пирятин (Полтавська обл.)
· «Тузи», м. Лубни (Полтавська обл.)
Кращий звукорежисер фестивалю:
· Андрій Синів, «Кадри Веселого Народу», м. Тернопіль
Дипломанти відеоконкурсу «КВНіка»:
· номінація «26 секунд»: «Інші діти», м. Рівне
· номінація «26 секунд»: «Broadway», м. Вінниця
Переможці відеоконкурсу «КВНіка»:
· «Сборная продлёнки», м. Маріуполь(Донецька обл.)
Переможець пісенного конкурсу:
· «Агенція НеДоГумору 5х5», м. Енергодар (Запорізька обл.)


Результати XXVI Всеукраїнського фестивалю «Країна Веселого Народу»
Переможець
· «7*Я», м. Чернігів
Володар 2-го місця
· «Довідник Стеля», збірна міст Черкаси-Чорнобай
Володар 3-го місця
· «КількаЛюдей», м. Тернопіль
· «ПОЛОНИНА style», с. Драчинці (Чернівецька обл.)
Лауреати фестивалю:
· «Самі по собі», м. Житомир
· «Одуванчик», м. Ужгород
Володар Кубку «КВН-розминки»
· «Одуванчик», м. Ужгород
Переможець конкурсу «Золотий мікрофон»
· Анна Вовк, «Довідник Стеля», Черкаси-Чорнобай
Кращі актори фестивалю:
· Сергій Міляєв, «7*Я», м. Чернігів
· Максим Наумик, «ПОЛОНИНА style», с. Драчинці (Чернівецька обл.)
· Олег Куртанич, «Одуванчик», м. Ужгород
Кращі актриси фестивалю:
· Іванна Цімерман, «Самі по собі», м. Житомир
· Тетяна Фіялка, «КількаЛюдей», м. Тернопіль
· Анна Іщенко, «Довідник Стеля», Черкаси-Чорнобай