Літній кубок KVN UA-2019: як це було

П'ятий фестиваль. 2-4 серпня 2019 року.

Мы дякуємо:

- Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

- Департамент культури та туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації

- Еко-комплекс "Голубі озера"

- Благодійний фонд імені Софії Русової

- Чернігівський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

З Чернігова до еко-комплексу більша частина учасників фестивалю дісталася на автобусі, і цього разу також більша частина розмістилася біля самого озера на локації "Каліфорнія" - хтось у будиночках, а хтось у наметах та шатрах. До того ж, у нас була своя крута альтанка з дискотечно-тусовочною колонкою)

Учасників було близько 100. На урочистому відкритті, яке традиційно відбулося увечері першого дня кубку, були оголошені команди і окремі учасники, які приїхали з українських Києва, Чернігова, Житомира, Одеси, Чернівців, Миколаєва, Полтави, Сум, Ужгорода, Кривого Рога, Скадовська, Каховки, Прилук, Славутича, Білої Церкви, Остра, білоруського Гомеля.
"Мы играем в КВН" заспівали, привітання від незмінного редактора кубку Андрія Познякевича, телелігосмішних "Ветеранов космических войск" та господаря еко-комплексу Івана Чауса заслухали і почали конкурсну програму першого вечора. за традицією, це були Чемпіонати з КВН-біатлону, та КВН-розминки.

В Чемпіонаті з біатлону взяли участь 7 команд, які були поділені на дві півфінальні групи. В першій з них перемогла команда "Кому какая разница" (Київ-Чернігів), яка за рішенням журі (Валерій Семенець, Андрій Познякевич, Віктор Журавський) переграла команди "Делай дело улыбайся" (Київ-Одеса) та "Смайли" (Скадовськ). В другому півфіналі переможців виявилося двоє: ужгородський "Одуванчик" та київські "Друзья" були кращими за київські команди "Скраешку" та "Люди".

У фінальній сутичці першими вибули "Кому какая разница", а в другому колі фіналу трохи слабшим виявився "Одуванчик".

Переможцем КВН-біатлону-2019 стала команда "Друзья" з Києва!В розминці прямо в процесі конкурсу назбиралося 14 команд-учасниць. Вони зіграли в трьох півфіналах:

1. Переможець - "Друзья" (Київ), учасники: "МКС" (Біла Церква), "Одуванчик" (Ужгород), "Владимирский централ город Северный" (Чернігів, Київ, Ніжин).
2. Переможець - "Смайли" (Скадовськ), учасники: "Делай дело улыбайся" (Київ-Одеса), "Кому какая разница" (Київ-Чернігів), "Ничего страшного" (жіноча збірна України).
3. Переможець - "Пуговка на педсовете" (збірна), "Кураны Чита" (збірна), учасники: "Люди" (Київ), "Скраешку" (Київ), "Горы по колена" (Каховка), "Хомяки" (Антонівка).У фіналі конкурсу в результаті запеклої боротьби удвох залишилися збірні "Пуговка на педсовете" (Веня), "Кураны Чита" (Куран). 

Переможцем КВН-розминки-2019 стала збірна "Кураны Чита"!

Настала перша фестивальна ніч: диско, неформальні заходи (зіграли в "Что было дальше?"), спілкування і ще раз спілкування)

Суботній другий день фестивалю почався з волейбольного турніру. Сітка турніру вийшла такою:Тож, команда організаторів кубку повернула собі звання переможця.

Далі відбувся традиційний для нашого кубку турнір "Що? Де? Коли?", який, як завжди, якісно провів Валерій Семенець. Два тури по 12 питань - і результати (місце, команда, кількість правильних відповідей (по турах):

1. Імені Василя Кавеенка - 16 (6+10)
2. Сердце Сибири - 13 (7+6)
3. Куба - 12 (5+7)
4. Легитимные - 11 (5+6)
5. 3 в лодке - 10 (6+4)
6. Делай дело улыбайся - 8 (3+5)
7-8. Люди (3+4) та Кудя-Кудя (2+5) - по 7
9. Скраешку - 6 (4+2)
10. Брайант Марадона - 3 (2+1)
11. Владимирский централ город Северный - 2 (2+0) 

Ввечері відбулася гра на Кубок KVN UA, в якій взяли участь дев'ять команд:
- Горы по колена (Каховка)
- Рука в синице (Скадовськ)
- Хомяки (Антонівка)
- Скраешку (Київ)
- Владимирский централ город Северный (Чернігів, Київ, Ніжин)
- МКС (Біла Церква)
- Подъезд Марины (Чернігів)
- Люди (Київ)
- Друзья (Київ)

За підсумками фрістайлу, журі (Іванка Вдовиченко, Веня, Куран, Валера Семенець, білоруси Саша Теліман та Денис Козаковський) колегіально обрали три команди, які продовжили боротьбу за перемогу у розминці. Ними виявилися колективи "Хомяки", "Владимирский централ город Северный" та "МКС". Ведучий гри Артем Широкий додав до цієї трійки ще дві команди - "Скраешку" та "Горы по колена". Власне, ці два колективи і вибули першими з розминки. 

Переможно-призовий склад виявився таким:

3 місце Кубку KVN UA-2019 - "МКС" (Біла Церква)


2 місце Кубку KVN UA-2019 - "Владимирский централ город Северный" (Чернігів, Київ, Ніжин)


Переможці Кубку KVN UA-2019 - "Хомяки" (село Антонівка)


Вночі було проведено реп-батл, в якому кращими стали Влад Куран та Ігор Бідненко. Серед неформальних заходів суботи також варто виділити "Фестиваль гульні на мілині", який цього разу був доволі масовим.

Фестивальна неділя, як правило, день спокійніший. Дехто вже відправляється додому, але більша частина учасників фесту залишається на місці і продовжує брати участь у заходах Кубку. Ранок неділі був футбольним. 

Підсумки футбольного турніру виявилися такими: Спортивний день продовжився "Веселими стартами", де взяли участь чотири команди. Місця розподілились таким чином:

1. Бахилы 
2. Маленькие девочки и ко
3. Хомяки
4. Орги

Головний захід вечірньої програми був дебютним для наших фестивалів. Вперше було проведено "Кубок золотого гумору". Умови стали відомі учасникам лише в перший день фестивалю: всі бажаючі взяти участь були в рандомному порядку поділені на команди. Кожна з команд повинна була підготувати 6-хвилинний фрістайл, в якому можна було показувати будь-який гумор з будь-якого КВНу, Ліги сміху, телешоу, звідусіль. Тут було де розгулятися учасникам)Грали п'ять збірних: "Семья голубых озёр", "Джан", "Млека", "Кляки", "Сборная двора".

На фото нижче - переможці "Кубку золотого гумору" - "Сборная двора" та реальний учасник прототипу цієї команди Вєня)По завершенні "Кубку золотого гумору" відбулася церемонія закриття фестивалю. Нагородження, приємні сюрпризи ("Хомяки" отримали безкоштовний уікенд в еко-комплексі "Голубі озера"), прощавальна "Мы играем в КВН". Вночі фестивальне життя не зупинялося. Були і "Ліга поганих жартів", і "ДЗК", і багато іншого.

В 11:00 понеділка фестивальні "залишки" учасників попрямували на автобусі в Чернігів, щоб через рік побачитись знову на Кубку номер шість!)

Всі фото Кубку-2019 - в групі kvnua.net: https://www.facebook.com/kvnuanet/