Результати фестивалю Черкаської обласної Ліги КВН-2019

21 лютого в Палаці культури «Дружба народів» відкрився сезон Черкаської обласної Ліги КВН.

Команди за результатами двох конкурсів: фрістайлу та розминки, проходили відбір у новий сезон. А також змагалися за перемогу у номінаціях «кращий фрістайл», «чемпіон розминки», «відкриття фестивалю» та, звісно ж, «переможець фестивалю».

У змаганні взяли участь 11 колективів. Цікаво, що лише три команди були з минулого сезону. Інші – нові обличчя для глядачів ПК «Дружба народів». Також відбулося оновлення і в тренерському цеху.

За результатами фестивалю, 6 тренерів обирали собі команди, з якими вони працюватимуть надалі. 

Отже, список команд нового сезону і їх тренери:
- «Хулігани зелених вулиць» (ЧНУ ім.. Богдана Хмельницького) – Світлана Білокінь
- «ВадьАня» - Антон Куцелепа
- «Зворотна тяга» (ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля) – тренер-джокер
- «Дорослі діти» (Чорнобай) – Дмитро Баркар
- Та команди сенсації фестивалю:
- «Інь-Янь» (Черкаський політехнічний технікум) – Марина Білик
- «Спліт» (ЧНУ ім. Богдана Хмельницького) – Ірина Тітовська

Вихід до основного сезону команд-дебютантів ще раз показав, що талант плюс наполеглива праця у створенні чогось оригінального і креативного – то є формула успіху. І не може біти нічого неможливого. Головне, вірити і робити.
Інші колективи, які не були обрані тренерами продовжать виступи у Черкаській обласній молодіжній Лізі КВН, ігри якою проходитимуть за звичною формою у БК ім.. Івана Кулика. Це:
- «Чорнобай Юнайтед» (Чорнобай)
- «Хом’яки» (с. Антонівка, Херсонська область)
- «Жду рассвет» (Харків)
- «Принцеси в горошину» (Скадовськ)
- «Твоя мала» (ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля)
До них додадуться команди«3,5» (ЧДБК), «Не дивіться вгору» (ЧДТУ) та інші нові колективи, які з різних причин не брали участь у відбірковому фестивалі.

Щодо номінацій фестивалю, то кубок за кращу «розминку» отримала команда «Дорослі діти» (Чорнобай), кращий «фрістайл» - «Спліт» (ЧНУ), відкриття фестивалю - «Хом’яки» (с. Антонівка, Херсонська область). А переможцем фестивалю стали «ВадьАня» (Черкаси)

Чвертьфінал Черкаської обласної Ліги КВН відбудеться 20 березня в ПК «Дружба народів». Має бути цікаво та незвично, адже за команди будуть виступати нові тренери, які є відомими обличчями у Черкаському КВН та шоу-бізнесі.
Чекаємо всіх поціновувачів цієї веселої та інтелектуальної гри.

Редактор Черкаської Ліги КВН Андрій Купчин