Підсумки та відео другого туру Чемпіонату КВН Вінниці-2019

Захід під назвою "Святий Валентин на КВНі" відбувся 14 лютого. Слово організатору Олександру Шемету:

14 лютого весело та зі змістом провели глядачі вечір святого Валентина на КВНі в рамках другого туру чемпіонату міста на призи міського голови.

Рівно двадцять п'ять років тому саме веселі та найкмітливіші імплементували це міжнародне свято в календарі цікавих подій нашого міста. Чверть віку захід вирізнявся розмаїтою палітрою талантів та креативних рішень, які зорганізували в цілісне тематичне шоу працівники міського палацу мистецтв та ГО “Вінницький КВН”. 

Гра клубу веселих та найкмітливіших Вінничини розпочалась з сюрпризу в складі журі: до нього запросили подружні пари Попадюків та Сміхульських, які познайомились та відчули потяг один до одного саме на сцені КВНівськиїґх перегонів.

Гра проходила в чотири конкурси: візитка “Любовні фантазії”, розминка “Весільний альбом”, відео-валентинка та біатлон “Стріли Амура”.

Після першого конкурсу вперед вирвалось тріо “Стадіон Зіброва”. Але їх перевага намаганнями команд “Рітузи”, “Запах солі” (ДонНУ) та “Хорошая Компанія” (ВНАУ) в подальшому була нівельована. “Пекарь Булка” , “Но нейм” (ВТЕІ КНТЕУ) та гості зі Скадовська “Рука в синице” зайняли відповідно місця з 5 по 7.

Результат гри:
1. Рітузи - 24,6
2-3. Запах солі - 24,2
2-3. Хороша компанія - 24,2
4. Стадіон Зіброва - 24,0
5. Пекарь Булка - 23,2
6. Ноу нейм - 22,4
7. Рука в синице - 22,0

Відео