Підсумки другої гри Скадовської курортної ліги гумору-2018

Гра відбулася 14 липня. Слово організаторам:

От і відбулася 2-га гра 2-го сезону Відкритої Скадовської Курортної ліги гумору - Кубок Легенд. Гра неоднозначна по складу та підбору команд, адже 2 команди-учасниці регіональних Ліг Сміху в останній момент по незалежним від організатрів причинам не змогли приїхати на гру. Але гра цікава, напружена і з дуже різним по стилю гри команд.

Цього разу за 3 призові місця та путівки до Суперкубку боролися 5 команд - Київські "Кому какая разница", Миколаївські "Всегда вовремя", Скадовська "Рука в синиці", Антонівські "Хомяки" та "Міжнародна збірна" Москва-Полтава-Кривий Ріг. Гра складаласяз 2-х конкурсів - візитки та тріатлону.

В результаті запеклої боротьби беззаперечне 1-ше місце виборола "Міжнародна збірна", 2-гі - Хомяки" і треті Кияни. Саме вони отримали Золотий, срібний та бронзовий дельфіни ліги, чашки з логотипом Курортної ліги гумору, а також грошові винагороди від представника Парку розваг та аграрної парії України. Ми вітаємо їх з проходом в Суперкубок, який відбудеться 29 вересня. 

Хотілося б відзначити надзвичайно високу кількість глядачів як для КВНу в Скадовську, а це понад 400 глядачів, а ще появі нового обличчя нашої Ліги - чудовому УКРАЇНОМОВНОМУ ведучому Сергію Аркуші. 
А після гри команди чекав ще й чудовий фуршет, нічні купання в теплому Чорному морі і зустріч сходу Сонця на лавочках в готелі)))

І ще трошки реклами. 24 серпня в рамках Курортної Ліги Гумору відбудеться 3 гра сезону - а саме вже 3-й щорічний Кубок Джарилгацької затоки. Саме там визначиться остаточний склад фіналістів 2-го сезону Скадовської Відкритиої Ліги Гумору. І в останній грі зійдуться аж 10 команд з усіх регіонів України і навіть гості із за кордону. Отож. Не пропусть!

Організатори висловлюють подяку Скадовській міській раді, Аграрній партії України, Скадовській районній державній адміністрації, фабриці оригінальних подарунків Дизайн, Скадовському Парку розваг, розважальному комплексу «Зелені хутори Таврії», готельному комплексу «Арка». Перевізникам – АТП «Корсар», приватним перевізникам «Кулида» та «Браво-люкс». Інформаційному партнеру – «Клуб любителів Скадовська».