Результат другого чвертьфіналу Чемпіонату Закарпатської ліги КВН-2018

Сайт ліги повідомляє: друга чвертьфінальна гра Чемпіонату Закарпатської ліги КВН відбулась 2 березня.

За місця у півфіналі боролися 6 команд:

«Счастье бывает разное» (Ужгород)
«Narcis» (Хуст)
«Перше-ліпше» (Івано-Франківськ)
«Без мандата» (Юрфак УжНУ)
«Одуванчик» (Ужгород)
«4-й поверх» (Філфак УжНУ)

Попередньо у Instagram відбувався конкурс відеозапрошень на гру, і до свого активу хустини і франківці додали по 0,4; у «Без мандата», «Одуванчика»  та «4 поверха» по 0,6;  1 бал у дівчат зі «Счастья». 

Знову до «закарпатки» повернувся конкурс винахідників та раціоналізаторів -БРІЗ, який є імпровізаційним. Збірні обмінюються винайденими предметами і намагаються смішно обіграти представлений об’єкт. У цьому чвертьфіналі юристи у телепередачі «Топ-шоп» розігрували універсальну мітлу; філологи показали серію нарізок-попурі з «королевою-анорексичкою»; франківці прилетіли на «літаку балалайка-експрес»; «Счастье» довели, що в Ужгороді таки є тролейбуси; «одувани» презентували «технологію Троцького»; два хустські слідопита Да і Ша досліджували ужгородську мишоловку та геймерське пугало. 

Також команди намагалися смішно відповідати на питання «розминки» та жартували у домашньому конкурсі – фрістайлі. 

Після перших двох імпровізаційних конкурсі вперед за суддівськими оцінками вирвалися дещо неочікувані команди, зумівши зробити певний «запас» перед переслідувачами. Втім, смішний та від репетируваний фрістайл зробив свою справу і трійка фаворитів значно відірвалася від інших збірних. 

Тож, перемогу у грі святкували дівчата «Счастье бывает разное», другим фінішував «Одуванчик», замикає трійку лідерів «4 поверх».

Результат гри у цифрах: 
1.    «Счастье бывает разное»: 1,0 + 6,4 + 5,6 + 7,0 = 20.0
2.    «Одуванчик»: 0,6 + 5,8 + 6,6 + 6,4 = 19.4
3.    «4-й поверх»: 0,6 + 6,8 + 6,4 + 5,2 = 19.0 
4.    «Перше-ліпше»: 0,4 + 5,4 + 5,0 + 5,6 = 16.4 
5.    «Narcis»: 0,4 + 5,0 + 5,0 + 5,8 = 16.2 
6.    «Без мандата»: 0,6 + 5,2 + 4,6 + 5,4 = 15.8

Півфіналісти Чемпіонату – визначені, до «Свідків Геродота», «Шпілі»,  «Дробовика-бітбоксера» та «Я більше так не буду» приєднуються «Счастье бывает разное», «Одувачик», «4 поверх» та «Перше-ліпше». Втім, у Закарпатській лізі КВН ніхто не вилітає, решта команд продовжать боротися за Кубок. 

До слова, чвертьфінальна гра Кубку відбудеться у ПАДІЮНі у переддень свята весни і чотирьох вихідних – 7 березня!

Джерело