"Замок Любарта": интерв`ю сайту "Таблоїд Волині"

Учасники команди "Замок Любарта" Назар Пащук та Роман Копитко дали інтерв`ю сайту volyn.tabloyid.com.

– Розкажіть, будь ласка, як з’явився «Замок Любарта»?

Назар: Я з Ковеля, а вже 4 роки живу в Луцьку. Колись у моєму рідному місті був дуже популярний шкільний КВН, у Луцьку він чомусь зовсім нерозвинений, а в нас зали постійно повністю були забиті. Якось організували Кубок КВН Ковеля і КВНщики, які між собою змагались у школі, створили збірну міста – команду «Лінія відриву». Вона почала розвиватися, а я став капітаном.  Якісь мінімальні здобутки в нас були, але особливо ніхто не підтримував. Єдина людина , яка допомагала нам у свій час, скажімо так, почати то все, – Діма Корнелюк, який на той час грав у команді «Єталон».

Переїхавши до Луцька, я вирішив створити збірну міста тут, і знайшлись люди, які підтримали. Створили команду «Замок Любарта» і в перший же рік виграли Першу українську лігу КВН – офіційну Лігу КВН АМіК. Ми стали єдиною волинською командою, яка виграла офіційну АМіКівську лігу. Після того ми їздили в Сочі, ще коли в Україні не було війни. Не поїхали б ні в якому разі під час бойових дій. До речі, в Сочі ми теж були єдиною волинською командою за 25 років.

Роман: Результат поїздки – ми пройшли у Вищу українську лігу, це взагалі для нас був нонсенс.

Після початку воєнного конфлікту, зрозуміло, що Ліга КВН АМіК перестав функціонувати, оскільки це проросійська організація. Але «Квартал 95» зробив «Лігу сміху». Її головним редактором та духовним наставником став капітан команди КВН ХАІ та колишній головний редактор вищої ліги КВН Андрій Чивурін.

– Хто зараз грає у команді «Замок Любарта»?

Назар: Грають Михайло Іванович Пастушак, наш фронтмен, сільський голова, житель світу: в свій час він жив і в Луцьку, і в Рівному, і в Полтаві, і в Тернополі, і в Хмельницькому , і в Києві, він дуже обожнює Луцьк і дуже часто сюди приїжджає, але зараз проживає в селі Червоні Пузички, що на Волині. Капітаном команди є я, Назар Пащук. Також із «Лінії відриву» у нас залишилися Володя Тишкун, який буквально два місяці тому переїхав до Луцька, та Андрій Познякевич, який зараз у Києві, військовий. Роман Копитко грав у луцькій команді «Пінопласт». І в цьому сезоні в нас з’явилися два легіонери з Рівного: Дімка «Опозиція» із команди «Сборная бивших» та Володя Кравчук, найстарший із команди. Ну і наш звукач Гріша «Фокс» теж із Рівного. У підготовці до ігор нам також дуже допомагаєЖеня Сасовський із Сум.

– Якщо говорити про ваших зіркових тренерів, з ким було комфортніше працювати – з Поляковою чи Горбуновим?

Назар: Оля віддала нашій команді дуже багато себе, вона підтримувала нас до останнього. На жаль, у першому сезоні в деяких моментах ми не відчували такої підтримки від першого нашого наставника. Олю ми полюбили дуже сильно всі, і вона нас теж. Ми їздили до неї на «розігрів» в Чернівці на виступ, працюємо зараз трошечки з нею, стараємось, принаймні бути корисними.

Роман: Оля була дійсно нашим тренером, вона могла читати сценарій, який ми принесли, і казати: «Мені це несмішно, давайте переробимо». І варіантів не було, тому що її не переспориш. Вона навіть могла сама написати жарт, який потім пропускали редактори.

– Читачки «Таблоїда», мабуть, не пробачать, якщо я не запитаю, а хто у вас в команді холостякує?

Назар: Одружений я та Андрій Познякевич , Володя Кравчук уже в липні планує одружитись. Наш Михайло Іванович, на жаль, втратив свою популярність в дівчат, бо в нього теж є берегиня його «вогнища», «попав на любов» чоловік.

В принципі, якщо комусь цікаво, у нас Вова Тишкун та Рома Копитко – «на виданні». Якщо є покупець на цей товар – я готовий торгуватися, я навіть на ОLX розміщу їх у графу «Віддам безкоштовно» (сміється, - ред.)

Читати інтерв`ю повністю ТУТ.