Тарас СТАДНИЦЬКИЙ: Вдома я нудний

Сайт "Львівська газета он-лайн" взяв інтерв`ю у відомого КВНщика та "лігосмішника" Тараса Стадницького.

– Розкажіть, будь ласка, як Ви почалися як гуморист. І на якому етапі народився Володька?

– Ой, то дуже довга і заплутана історія. 2002-го був перший КВН, «Університетська осінь» в університеті ім. Франка (там я вчився на факультеті прикладної математики). Далі з 2005 року – команда КВН «Набла», з 2012-го – «Перша сільська збірна», і саме звідти сільський образ перекочував у тернопільську VIP. А там уже його охрестили Володькою, бо досі він був безіменний. Тарас − не дуже типове ім’я для сільського хлопаки такого типу.

– Чи існують у Вас жарти-табу?

– У мене особисто – ні, але то не означає, що їх треба виносити на широкий загал. Є різні товариства й компанії, в яких амплітуда жартів дуже різна, і тре старатися тримати себе в рамках. Хоча не завжди це вдається.

– Що робите, коли жартувати не хочеться-не можеться, а треба? Є якийсь рецепт, як розсмішити самого себе?

– Намагаюся якось себе внутрішньо підбадьорити, завести. Помагають пісні Семена Сліпакова і стенд-ап коміки.

– Ваш дует із Тетяною Песик – найяскравіший у команді, по суті, ви – візитка команди. Хтось замінятиме зараз Тетяну (поки вона в «95 кварталі» замість Олени Кравець) у «VIP Тернопіль»?

– Наступні ігри «Ліги сміху» відбудуться наприкінці вересня, а до того часу Лєна повернеться в «Квартал», а Таня – до нас. А поки справляємося. Тєжко, троха бідуємо, но справляємся…

– Як народжуються номери «VIP Тернопіль»? Хто ваші автори?

– Так історично склалося, що ми – самопишуча команда. Закриваємось у кімнаті й пишемо. День, два, інколи тиждень. То, що відбувається в тій кімнаті, зазвичай, не смішно й інколи навіть трохи дивно і неприродно, але процес народження жартів і номерів у нас саме такий.

–    Гумор якої команди «Ліги сміху» Вам найбільше подобається?

– Найбільше, звичайно, VIP! Та нє, коли пару тижнів пишеш, а потім три-чотири дні репетируєш одне й те саме, то той матеріал здається далеко не гумором», а якимось виступом зі звітного концерту районного будинку культури. А з теперішніх учасників, певно, найбільше «Прозорий гонщик», «ДеРішельє» і «Любимий Город».

Читати інтерв`ю повністю ТУТ.