Тяп-ляП: Бувало таке, що з дому виносили останні речі

Команда-участница телесезона "Лиги смеха-2016" дала интервью сайту 0312.ua:

{crossposting}

Які у вас враження від участі в «Лізі сміху»?

Олександр Шевелюк: Ми бачили Зеленського (посміхаються, - авт.).

Ігор Кривошеєв: Насправді, нам було досить страшно. Також це важко емоційно та фізично. Графік роботи такого проекту досить складний. До самого моменту телезйомок, практично, дві доби ми не мали часу на сон. Після цього добре виглядати в кадрі досить складно.

Що відчуваєте тоді, коли виходите на сцену?

Валерій Митейко: Кожен з нас переживає це по-своєму. Завжди є трохи хвилювання. Коли ти зовсім спокійний, виступ не буде вдалим. До того ж, хвилюєшся не тільки за себе, а за всю команду. Думаєш, щоб ніхто нічого не забув, щоб все пройшло добре, щоб глядачі посміхалися. 

Як ставитесь до алкоголю перед виступом?

Ігор Кривошеєв: Коли ми граємо в сценічних лігах, наявність алкоголю глядач може не помітити. Але в телепроекті, де твоє обличчя знімають крупним планом, навіть 25 грам алкоголю буде помітним. Тому там дуже жорсткі правила, щодо невживання алкоголю. Хоча ми якось винесли пляшку алкоголю на сцену, але це було за сценарієм, і ми його не вживали. На фестивалі, до речі, була команда, яка прямо на сцені випила пляшку коньяку. Команда називалася, здається, «Під коньячок». У них був номер, де вони за кілька хвилин випивали пляшку. Дивно, чому вони в телеформат не потрапили? (посміхаються, - авт).

Чим друга спроба була краще за першу, і ви потрапили в «Лігу сміху»?

Ігор Кривошеев: Мабуть, досвід. Ми рік виступали все-таки в регіональній лізі. Рік працювали над вдосконаленням матеріалу. Це робота з редакторами, з людьми, які мають десятилітній стаж в написанні сюжетів для гумористичних програм. Вони постійно дають нам свої поради, рекомендації, а ми намагаємося їх виконувати.

Валерій Митейко: У першу чергу, хочемо подякувати нашим регіональним редакторам, авторам проекту «Країна У», Сергію Бібілову та Ільї Дерманджі. Ми їм вдячні за те, що вони допомогли нам стати кращими.

Хто займається написанням ваших сценаріїв?

Ігор Кривошеев: Цим займається наша команда «Тяп-ляП». Одне з основних правил в «Лізі сміху» - сценарієм має займатися саме команда.

Полностью читать интервью ЗДЕСЬ.