Александр Степаненко: Специфіка моєї роботи – залишатися веселим, коли навіть дуже важко

Сайт vsim.ua опубликовал интервью с участником команды "Отдыхаем вместе" из Хмельницкого Александром Степаненко.

 

- Я досить швидко зробив в торговельній сфері свою успішну кар’єру. Заочно гарно закінчив Київський торговельно-економічний університет й вже працював в одній з відомих європейських компаній. Був директором з розвитку. Мені вісім областей підпорядковувалося. Якось в один час все набридло, чогось не вистачало, і я зрозумів, що дуже хочу  повернутися до  гумористичного напрямку. Я повністю пішов зі своєї роботи. В 2011 році з друзями ми зібрали команду «Отдыхаем вместе» й почали знову активно займатися КВН. Нас тоді було дуже багато, аж 14 чоловік.  Час йшов, тому на сьогоднішній день залишилося декілька хлопців. Ми з ним вдало виступаємо, разом  50 тисяч гривень виграли на «Розсміши коміка».

- Зараз КВН стає менш модним, і ми намагаємося якось також йти в ногу з часом. Вирішили і у нас щось нове зробити. Це була не «Ліга сміху», а, як я її назвав - «Смішна ліга». Ця назва ще не офіційна, в мене є надія, що  ми знайдемо спільну мову з організаторами «Ліги сміху» і в наступному році, можливо, і у Хмельницькому вона буде офіційна, як у Києві, Одесі, Дніпрі. Зараз ми вважаємося одними  з фаворитів в південній «Лізі сміху». Ті ігри, що ми зіграли в Одесі, показали гарний результат, одеський зал нас дуже кльово сприймав. Маємо надію, що нам вдасться гарно виступити  на цьому заході. А там, хто вдало виступає в регіональних лігах, йдуть в телевізійний формат на каналі «1+1».

- З реквізитами ми намагаємося вже не виступати, беремо харизмою та акторською майстерністю, яку за багато років ми розвинули. Нещодавно вели весілля, звісно ж без комічного, навіть і не з нашої сторони, не обійшлося.  Запрошуємо до першого танцю наречених, дівчина є, а нареченого немає. Всі метушяться, його шукають, а він спокійно стоїть за парканом  і всіх нас знімає на телефон. Оператором вирішив трішки підпрацювати (сміється-прим. автора). Було багато приколів, коли ми ще їздили в Сочі на фестиваль КВН. Уявіть собі картину, коли приїжджає одночасно 500 команд зі всього СНГ, і цілий тиждень там сидиш і животи надриваєш. Весела атмосфера просто зашкалювала. Тим, хто хоче також долучитися до спільноти сміху, я б порадив ніколи не зупинятися на досягнутому, навіть коли не все виходить. Необхідно їздити на різноманітні ігри, фестивалі, ближні та далекі села. На тому і набиваються гулі. Але воно того варте.

Читать интервью полностью ЗДЕСЬ.