Результати фестивалів "Асоціації "КВН України"-2018 в Затоці

З 12 по 16 вересня в курорті Затока відбулися одразу два фестивалі АКУ - дитячий "Жарт-птиця" і дорослий "Країна Веселого Народу". 

Результати фестивалю «Жарт-Птиця 2018»

Гран-Прі : 
• «НОУ-ХАУ» с. Драчинці (Чернівецька обл.)

1 місце: 
• «Інші Діти» м. Рівне
• «Дорослі Діти» смт. Чорнобай (Черкаська обл.)

2 місце: 
• «Драйв» с. Згорани (Волинська обл.)
• «Кадри Веселого Народу» м. Тернопіль

3 місце: 
• «Вхід у змінному взутті» м. Ужгород
• «5х5» м. Енергодар (Запорізька обл.)

Лауреати фестивалю:
• «Бонжур» с. Шишаки (Полтавська обл.)
• «Влипли» с. Молодіжне (Одеська обл.)
• «ТУЗИ» м. Лубни (Полтавська обл.)
• «Кадри» м. Лубни (Полтавська обл.)
• «Барбара Стрейзанд» с. Білецьківка (Полтавська обл.)
• «Діти Кальміуського району» м. Маріуполь (Донецька обл.)

Дипломанти фестивалю:
• «Ананьєвський уєзд» м. Ананьїв (Одеська обл.)
• «Влюбленные в Мариуполь» м. Маріуполь (Донецька обл.)
• «Золота молодь» м. Київ
• «Варіант Б» м. Маріуполь (Донецька обл.)
• «Freedom» м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.)
• «pro-100 TEX» м. Вінниця
• «Хомяки» с. Антонівка (Херсонська обл.)
• «Рука в синице» м. Скадовськ (Херсонська обл.)

Кращі актори фестивалю:
• Володимир Іванов, «5х5» м. Енергодар 
• Олександр Лагно, «Барбара Стрейзанд» с. Білецьківка
• Вячеслав Терзі, «Влипли» с. Молодіжне
• Андрій Залога, «Freedom» м. Кам’янське»
• Павло Залюбовський, «pro-100 TEX» м. Вінниця
• Юрій Попенко, «Бонжур» с. Шишаки

Кращі актриси фестивалю:
• Вікторія Євич, «Дорослі діти» смт. Чорнобай
• Вікторія Пасюр, «Ананьєвський уєзд» м. Ананьєв
• Євгенія Буркут, «Варіант Б» м. Маріуполь
• Ангеліна Журавель, «Кадри» м. Лубни
• Уляна Гаврилюк, «Кадри веселого народу» м. Тернопіль
• Еліна Нікул, «ТУЗИ» м. Лубни
• Анастасія Шакірова, «Золота молодь» м. Київ
• Анастасія Гряділь, «Вхід у змінному взутті» м. Ужгород 
• Маряна Оксентюк, «Драйв» с. Згорани

Міс КВН:
• Крістіна Ткачук, «НОУ-ХАУ» с. Драчинці

Містер КВН: 
• Михайло Коханевич, «Інші діти» м. Рівне

Зірки Надії:
• Ксенія і Софія Лобові, «Діти Кальміуського району»
• Іван та Кирило Давиконі, «Влюбленные в Мариуполь» м. Маріуполь

Переможець конкурсу ведучих «Золотий мікрофон КВН»:
• Юлія Коркішко, «Бонжур» с. Шишаки

Переможець конкурсу «Stand up»:
• Володимир Александров, «Бонжур» с. Шишаки

Переможці пісенного конкурсу «ГорлоПан(і)-2018»:
• Крістіна Ткачук, «НОУ-ХАУ» с. Драчинці 
• Богдан Лукашук, «Драйв» с. Згорани
• Анастасія Верстюк, «НОУ-ХАУ» с. Драчинці

Кращий звукорежисер фестивалю:
• Андрій Мартинюк, «Варіант Б» та «Діти Кальміуського району»

Дипломанти відеоконкурсу «КВНіка»: 
• «Драйв» с. Згорани 
• «5х5» м. Енергодар

Переможці відеоконкурсу «КВНіка»: 
• «НОУ-ХАУ» с. Драчинці
• «Ананьєвський уєзд» м. Ананьїв

Результати фестивалю «Країна Веселого Народу» 2018

Володар Кубку КВН України
• «7*Я» м. Чернігів

Володар Кубку Веселого Народу
• «7*Я» м. Чернігів

Володар 2-го місця
• «Осторожно Харьковчане!» м. Харків

Володар 3-го місця
• «Пироги Пирогова» м. Рубіжне – Луганськ

Лауреати фестивалю:
• «Зе, Ти Де?» м. Дрогобич (Львівська обл.)
• «Курортна зона» м. Одеса
• «Kektus» м. Ужгород

Краща команда КВН серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації 
• «Кудрі-мудрі» м. Суми

Дипломанти фестивалю:
• «ПОЛОНИНА style» с. Драчинці (Чернівецька обл.)
• «Рожевий гусак» м. Маріуполь (Донецька обл.)
• «Довідник Стеля» м. Черкаси
• «Трёхглавый гусь Олежка» м. Вінниця
• «Микола Дудка» м. Київ

Володар Кубку «КВН-розминки»
• «Осторожно Харьковчане!» м. Харків

Переможець конкурсу «Біатлон»: 
• «Довідник Стеля» м. Черкаси

Переможець конкурсу «Золотий мікрофон»
• Анна Іщенко, «Довідник Стеля» м. Черкаси

Кращі актори фестивалю:
• Артем Широкий, «7*Я», м. Чернігів
• Дмитро Мірошниченко, «Кудрі-Мудрі», м. Суми 
• Віктор Наумяк, «Зе, Ти Де?» м. Дрогобич
• Владислав Талаш, «Трехглавый гусь Олежка», м. Вінниця

Кращі актриси фестивалю:
• Ірина Данько, «Пироги Пирогова» м. Рубіжне – Луганськ 
• Анна Іщенко, «Довідник Стеля» м. Черкаси

Міс фестивалю: 
• Марина Нявчук, «ПОЛОНИНА style», с. Драчинці

Містер фестивалю:
• Октавіан Верстюк, «ПОЛОНИНА style» с. Драчинці

Переможці відеоконкурсу «КВНіка»:
• «Рожевий гусак» м. Маріуполь

Переможець футбольного турніру:
• «Збірна без назви» (збірна міст Житомир, Прилуки, Дрогобич)